Bardzo nam miło gościć Was w tej zakładce 😉 Z weselami jest tak, że towarzyszą temu spore emocje, a z fotografami spędza się prawie cały dzień. Dlatego zależy nam na poznaniu Pary którą fotografujemy (np. w czasie sesji narzeczeńskiej) tak żeby w dniu wesela czuć się swobodniej.

Fernanda

Bardzo otwarta osoba, w razie potrzeby może podać pomocną dłoń lub poratować wsuwką do włosów. Z wykształcenia artystka. Jak bierze aparat do ręki to nagle przechodzi jej ból głowy i gorączka dlatego ma go ze sobą cały czas. Lubi eksperymentować z fotografią, szukać nieoczywistych ujęć. Poza zdjęciami lubi przesadzać roślinki (wszystkie których nie zjadł nam Byku), przemeblowywać mieszkanie, zdarza jej się coś zmalować. Definicja za dużo kotów dla niej nie istnieje.

Krzysiek

Ambitny pełen pasji i determinacji. Słowo niemożliwe nie istnieje. Ścisły umysł panujący nad całością przedsięwzięć związanych z Okapi Studio. Spostrzegawczy, potrafiący wypatrzeć szczególne momenty. Poza fotografią ma też interesuje się filmem i montażem. Chętnie udziela pomocy w razie potrzeby. Poza tym lubi pływać, związany z AZS i kobiecą piłką nożną.

Byku

Kotka, która gdyby nie fakt, że przesypia 20 godzin dziennie byłaby mistrzem w odkrywaniu nieznanych nikomu skrótów klawiszowych. Ceni sobie karmę na bazie jagnięciny, czasami kwiatki. Mistrzyni marketingu. Jej waga i objętość są tylko przykrywką bo w głębi jest maszyną stworzoną do zabijania (jak na razie tylko pająków i much ale kto wie co będzie dalej). Osobiście kontroluje każdy wydruk z drukarki (do tej pory nikt nie wie co fascynuje ją w drukarce).
Ważne! Z racji konieczności odpoczywania prawie cały czas nie może brać udziału w wydarzeniach związanych z działalnością Okapi Studio poza mieszkaniem, ale zawsze jest przy nich duchem.